MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 10291228
nr 1029 1228
Fåtöljer
1 par, 1930-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 april 2016
kl 20:24:10
150 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr